Oddział Nowohucki SEP im. mgr inż. Stanisława Szeligi

Strona głównaOrganizacjaSekcje i KomisjeKoła SEPOpracowaniaAktualnościDokumentyKontakt

 

 

 

 

 

 

Wykaz kół ONH SEP

 

lp.

firma (nazwa koła)

symbol koła

  przewodniczący koła kontakt

1

TAMEH Tauron ArcelorMittal Energy Holding

TAMEH

Zbigniew Zaskórski

tel.: 12 290-87-24

e-mail: zbigniew.zaskorski@arcelormittal.com  

2

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Energetyczny - Wydział Elektryczny

PED1

Andrzej Lach

tel. kom.: 663-675-108

e-mail: andrzej.lach@arcelormittal.com  

3

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Energetyczny - Wydział Gazowy   

PED3

Mirosław Jastrząb 

e-mail: miroslaw.jastrzab@arcelormittal.com

4

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Koksochemiczny   

PKK

Wiesław Węgiel

e-mail: wieslaw.wegiel@arcelormittal.com

5

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Wielkopiecowy   

PSK

Marcin Liro

tel.: 12 290-60-72

e-mail: marcin.liro@arcelormittal.com  

6

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Walcownia Gorąca   

BWG

Tomasz Lebiest

tel. kom.: 666-070-881

e-mail: tomasz.lebiest@arcelormittal.com

7

ArcelorMittal Poland S.A. - Oddział Kraków - Centralne Utrzymanie Ruchu

GU

Artur Jagła

tel. kom.: 696-416-989

e-mail: artur.jagla@arcelormittal.com

8

Koło Seniorów

KS

Jerzy Morawski

e-mail: morawskijerzy@wp.pl

9

Alior Bank

AB

Mariusz Majcherczyk

e-mail: mmajcherczyk@poczta.onet.pl

10

HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE S.A.  

HPR

Augustyn Machał

e-mail: amachal@wp.pl

11

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.

MPEC

Stanislaw Malinowski

tel.: 784-102-469

e-mail: albert531@op.pl

12

Gegenbauer Polska Sp. z o.o. GEGENBAUER Jarosław Lasoń

tel.kom.: 694-418-054

e-mail: jlason@gegenbauerpolska.pl

13

Elektro Service MSE MSE Marek Szumiec e-mail: mszumiec@op.pl

14

POLONIA HOLDING s. c. - BALICE

 PH BALICE

Bogdan Czupich

e-mail: tomasz.czupich@gmail.com

15

PUP SKAMER-ACM Sp. z o. o.

SKAMER

Bogdan Niżnik 

e-mail: b.niznik@skamer.krakow.pl

16

STALPRODUKT S.A. - Bochnia

STALPRODUKT

Stanisław Jarecki  

tel.: 600-083-553

e-mail: stanislaw.jarecki@stalprodukt.pl

17

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH Nr 2 

ZSZE nr 2

Mieczysław Skirło

tel.: 606-552-084

e-mail: mieski1@o2.pl  

 

 

Copyright © Oddział Nowohucki SEP

engine, design & graphic by JAGART