Oddział Nowohucki SEP im. mgr inż. Stanisława Szeligi

Strona głównaOrganizacjaSekcje i KomisjeKoła SEPOpracowaniaAktualnościDokumentyKontakt

 

 

 

 

 

 

Wykaz kół ONH SEP

 

lp.

firma (nazwa koła)

symbol koła

 przewodniczący koła kontakt

1

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Energetyczny - Elektrociepłownia

BEC

Zbigniew Zaskórski

tel.: 12 290 87 24

e-mail: zbigniew.zaskorski@arcelormittal.com  

2

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Energetyczny - Wydział Elektryczny

BEK1

Jan Maniak

e-mail: jan.maniak@arcelormittal.com 

3

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Energetyczny - Wydział Gazowy   

BEK3

Mirosław Jastrząb 

e-mail: miroslaw.jastrzab@arcelormittal.com

4

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Koksochemiczny   

PKK

Dominik Kukla

tel.: 12 290 24 53

e-mail: dominik.kukla@arcelormittal.com  

5

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Wielkopiecowy   

PPK

Marcin Liro

tel.: 12 290 60 72

e-mail: marcin.liro@arcelormittal.com  

6

ArcelorMittal Poland S.A. Oddział Kraków - Zakład Walcownia Gorąca   

BWG

Grzegorz Mirecki

tel.: 12 290 20 28

e-mail: grzegorz.mirecki@arcelormittal.com

7

ArcelorMittal Poland S.A. - Oddział Kraków - Centralne Utrzymanie Ruchu

GU

Artur Jagła

tel.: 12 290 38 70

e-mail: artur.jagla@arcelormittal.com

8

Koło Seniorów

KS

Jerzy Morawski

e-mail: morawskijerzy@wp.pl

9

Bank Przemysłowo Handlowy S. A.

PBK

Mariusz Majcherczyk

e-mail: mariusz.majcherczyk@bph.pl

10

HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE S.A.  

HPR

Augustyn Machał

e-mail: amachal@wp.pl

11

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.

MPEC

Stanislaw Malinowski

tel.: 784 102 469

e-mail: albert531@op.pl

12

Gegenbauer Polska Sp. z o.o. GEGENBAUER Jarosław Lasoń

tel.kom.: 694 418 054

e-mail: jlason@gegenbauerpolska.pl

13

Industry Service Technic MSE Marek Szumiec e-mail: mszumiec@op.pl

14

PHILIP MORRIS POLSKA S. A.

PMP

Stefan Popławski

e-mail: jan.zelek@pmi.com

e-mail: jerzy.wadowski@pmi.com

15

POLONIA HOLDING s. c. - BALICE

 PH BALICE

Janusz Kurowski

e-mail: egielas@krakowairport.pl

16

PUP SKAMER–ACM Sp. z o. o.

SKAMER

Bogdan Niżnik 

e-mail: b.niznik@skamer.krakow.pl

17

STALPRODUKT S.A. – Bochnia

STALPRODUKT

Stanisław Jarecki 

tel.: 600 083 593

e-mail: stanislaw.jarecki@stalprodukt.pl

18

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH Nr 2 

ZSZE nr 2

Mieczysław Skirło

tel.: 606 552 084

e-mail: mieski1@o2.pl 

 

 

Copyright © Oddział Nowohucki SEP

engine, design & graphic by JAGART